OPRAWA DOKUMENTACJI

Oprawiamy wszelkiego rodzaju dokumentacje projektowe, zestawy dokumentów, opracowania itp. Oferujemy następujące systemy opraw:

– Bindowanie:

dziurkowanie krawędzi oprawianej dokumentacji i wpięciu w wykonane otwory plastikowego grzbietu który łączy wszystkie kartki. Elementem oprawy są okładki – przezroczysta z przodu, kartonowa z tyłu. Praktyczna oprawa do wszelkiego rodzaju sktyptów, notatek, projektów budowlanych, oprawa daje możliwość swobodnego jej rozłożenia na dowolnej stronie. Możliwość wyjmowania lub dokładania kolejnych kartek.

– Listwa wsuwana:

prosta oprawa, dokumentacja jest wsunięta w plasitkową listwę „rynienkę” z zastosowaniem okładek – przezroczysta z przodu oraz kartonowa z tyłu. Samodzielnie można szybko rozłożyć dokumentację w celu jej uzupełnienia i ponownie złożyć. W celu uniemożliwienia dekompletacji dokumentów możemy ją również zszyć, miejsce zszycia jest niewidoczne, pozostaje pod listwą.

– Termobindowanie:

oprawa „na gorąco”, elegancko wyglądająca, lekka i miękka oprawa która oprawi państwa dokumenty trwale, bez możliwości dekompletacji. Świetnie nadaje się do oprawy materiałów szkoleniowych i reklamowych, materiałów konferencyjnych, instrukcji itp.

Oprawa Termo oparta jest o system gotowych okładek z warstwą kleju termoplastycznego w grzbiecie okładki. Podgrzanie go powoduje trwałe sklejenie kartek znajdujących się w środku.

– Segregator:

oferujemy również tradycyjne oprawianie dokumentacji w segregator, oprawa w skoroszyt, koszulki przezroczyste wpinane w segregator wraz z uporządkowaniem dokumentacji technicznej wg. wskazań klienta, zarówno formatów A4 jak i większych, w tym plotów wielkoformatowych które możemy poskładać do formatu A4.

 

 

GEO DRUK © 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Strony i sklepy internetowe: MasterProject.pl